Çalışma saatleri :   Pazartesi‑Cumartesi  09:00‑19:00  
Şimdi ara :  0533 427 00 05

Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Okyanus Bilgisayar > Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründe uluslar arası standartlara uygun kaliteli ürünler tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri portföyümüz en küçük iş yeri,ev,atölye,sanayi kuruluşu,alışveriş merkezi,sinema ve hastaneye kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.Amacımız işletmelere ve konutlara sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmektir.

Vizyonumuz: Elektronik güvenlik sektöründe yüksek teknolojik ürünler kullanarak müşterilerimize hızlı hizmet verebilen bir şirket olabilmek.

Misyonumuz: Personelimize en yeterli ve hızlı hizmeti verebilmeleri için gereken eğitimi vererek işletmemiz menfaatlerine kalite prensiplerimize sahip çıkarak vizyonumuzun gerçekleşmesini sağlamak.

Güvenlik sistemlerinin bir numaralı yapı taşı güvenlik kamerasıdır, kritik her noktayı günün hersaati istediğiniz her an heryerden gözetleyebileceğiniz (cep telefonu, bilgisayar ), tüm gerçekliği ile her olaya hakim olabileceğiniz bilgisayar, kayıt cihazı izleme sistemleri, kamera ve montaj elemanları, lensler, monitörler ve cesitli cihazlar ile sizin için en uygun ve ekoomik görüntüleme sistemleri.Kamera güvenlik sistemleri ciddi bir iş olup sorumluluk ister.Bu işi bilenlerle paylaşın.

Okyanus bilgisayar güvenlik ve internet hizmetleri,Geceleri uykularınızın kaçmaması için,tatilinize gözünüz arkada kalmadan çıkabileceğiniz kullanması kolay sistemleri kuralım.Yaptırmış olduğunuz kamera güvenlik sistemleri, bazı teknik bilgisizliklerden dolayı bazen çalışmayabilir ve buda size pahalıya mal olabilir. O nedenle kamera izleme güvenlik sistemleri kurulumunu bize bırakınız,gözünüz arkada, Aklınız işte kalmasın.

Gelin kapınızı kimse çalmadan, biz çalalım profosionel çözümlere ulaşarak huzurlu bir geçirmeniz ümidiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.